Panākumi

Panākumi

2021.gads

Sabiedriskā organizācija Docedis ieguva jumtu virs galvas un iespēju minicentrā "Pie Ozoldārza" izvietot dažāda veida aprīkojumu. Binokļi, mikroskopi, sikspārņu detektors, pasaules karte, liels ekrāns un priekšmetu kolekcijas, Ozoldārza dabas lieguma tuvums un plašā teritorija sniedz lieliskas iespējas dabai veltītu izglītojošu pasākumu organizēšanai.  


2022.gads

 Sagatavojām un pārbaudījām dažāda veida programmas, kas veltītas kukaiņiem, augiem, sikspārņiem, zīdītājiem, maņu orgānu īpatnībām dzīvnieku pasaulē.


2023.gads

Jūnijs

 Sagatavojām tēmas par arheoloģiju, paleontoloģiju un dendroloģiju. Esam sagatavojuši ceļojošo izstādi par dabas simboliem 2023, kas jau sākusi savu ceļu pa skolām un bērnudārziem.

Augusts

Iestājāmies Latvijas ornitologu biedrībā, lai mācītos atpazīt mūsu tuvumā mītošos putnus. Un arī uzzināt un saprast, kā mēs varam palīdzēt putniem ziemā un ligzdošanas laikā. Šim nolūkam veidojam dažādu veidu putnu mājiņu demonstrācijas kolekciju ar 9 būrišu veidu. Klāt vienosim instrukcijās to patstāvīgai izgatavošanai. Pēc paraugiem paši arī būvēsim vajadzīgas mājiņas. 


Izveido savu bezmaksas mājas lapu! This website was made with Webnode. Create your own for free today! Uzsākt darbu